Już od wielu lat na rynku istnieją programy komputerowe, które służą do projektowania naszych wnętrz, w tym i łazienek. Najprostsze z nich są dostępne za darmo na wybranych witrynach internetowych gdzie w wolnej chwili sami możemy wczuć się w rolę projektantów i nie bacząc na nic komponować to, co od zawsze było naszymi marzeniami.

Jednak co z przydatnością czy jakością takiego projektu pomijając sam czas, który przed ekranem komputera niestety znika jak szalony? Tutaj pojawia się perspektywa zatrudnienia architekta wnętrz bądź projektanta, który na podstawie naszych wytycznych stworzy przysłowiowy projekt łazienki za nas. Należy pamiętać, że poza projektem wizualnym, który będzie dość szczegółowo ukazywał naszą łazienkę marzeń, otrzymamy również projekt techniczny, który jest niezbędny dla wykonawców. A warto pamiętać, że to właśnie praca wykonawców w dużej mierze wpływa na ostateczny efekt końcowy naszych łazienek.

Jako profesjonaliści w branży, stanowczo polecamy współpracę z projektantami i architektami wnętrz. Ich codzienny kontakt z produktami łazienkowymi jak również trendami, nowościami i rozwiązaniami technicznymi ułatwi nam zaaranżowanie a następnie wykończenie naszego salonu kąpielowego.

Poniżej chciałbym przedstawić kilka aranżacji łazienek Łódzkiego projektanta Michała Dąbrowskiego z którym firma Kamgres współpracuje.

Michał Dąbrowski
Tubądzin kreacja Maciej Zień
łazienki Kamgres  Łódź
Tubądzin kreacja Maciej Zień Big Ben
łazienki Kamgres Łódź
Projektowanie wnętrz Kamgres

Więcej aranżacji Pana Michała można zobaczyć w zakładce współpraca naszej strony internetowej www.kamgres.pl

 

Serdecznie pozdrawiam,

Jan Kamiński

1 Comment