Nadszedł czas na rewolucję..

Polski producent płytek ceramicznych firma Tubądzin jako pierwsza w kraju zaprezentowała nowatorski projekt totemu multimedialnego. Główną funkcje projektu stanowi multimedialna wizualizacja naszych wirtualnych łazienek oparta na 3 wybranych szablonach:

1. łazienka z wanną,

2. łazienka z prysznicem i wanną oraz

3. łazienka z prysznicem

Sprawcą całego zamieszania jest autorski projekt firmy Tubądzin, o barwnym brzmieniu "wirtualna łazienka". Totem multimedialny bądź inaczej mówiąc ekspozytor multimedialny czy kiosk multimedialny został głównie zaprojektowany z myślą o klientach, projektantach jak również architektach wnętrz. Celem kiosku jest wizualne zobrazowanie wybranej kolekcji firmy Tubądzin w odpowiednim dla klienta szablonie łazienki.

Głównym trzonem totemu multimedialnego jest ponad 50 calowy telewizor dotykowy, który poza funkcją multimedialnej wizualizacji łazienek oferuje elektroniczny dostęp do produktów firmy Tubądzin w postaci multimedialnych katalogów w ramach których znajdują się: Kolekcje kreacji Macieja Zienia, kolekcje Tubądzin oraz Domino. Dodatkowo, strefa totemu multimedialnego została wyposażona w fizyczną kartotekę płytek ceramicznych firmy Tubądzin, która za pomocą czytnika elektronicznego wgrywa wybrane kolekcje do systemu kiosku celem przedstawienia wizualnej koncepcji naszej łazienki.

Idąc z duchem czasu, firma Tubądzin jako pierwsza w Polsce odważyła się na niecodzienną formę prezentacji swoich produktów. Tym samy, multimedialny totem jako urządzenie niszowe jest tylko dostępne  w wybranych salonach łazienek. Z takim wyróżnieniem spotkał się również Salon łazienek Kamgres, który poprzez wieloletnią współpracę z firmą Tubądzin ma zaszczyt już od dzisiaj prezentować przytoczone cudo techniki klientom salonu.

Wybrane szablony łazienek

Wybrane szablony łazienek

Strefa totemu multimedialnego wraz z kartoteką płytek ceramicznych firmy Tubądzin

Strefa totemu multimedialnego wraz z kartoteką płytek ceramicznych firmy Tubądzin

Totem multimedialny

Totem multimedialny

Szablon łazienki z prysznicem

Szablon łazienki z prysznicem

Szablon łazienki z prysznicem i wanną

Szablon łazienki z prysznicem i wanną

Szablon łazienki z wanną

Szablon łazienki z wanną

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowego urządzenia!

Salon łazienek Kamgres

ul. Limanowskiego 95, Łódź

Comment