Nowe kolekcje hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych Grespania Ceramica dostępne w Salonie Łazienek Kamgres w Łodzi.

 

Grespania już od 30 lat wzbogaca ofertę płytek ceramicznych o produkty najwyższej jakości charakteryzujące się niesamowitym wzornictwem i fachowym wykonaniem. Najwyższa jakość procesów produkcyjnych, stałe ulepszanie wzornictwa, troska o zapewnienie klientowi najlepszej obsługi, całkowite zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego i odpowiedzialne zachowanie w tym zakresie. Na tych właśnie filarach Grespania opiera swą filozofię od chwili założenia firmy w Castellón, w regionie o bogatych tradycjach produkcji ceramiki i glazury.

Poniżej przedstawiamy wybrane kolekcje z katalogu Grespanii, które są dostępne w Salonie Łazienek Kamgres w Łodzi na ulicy Limanowskiego 95 (wjazd od ul. Malborskiej).

Serdecznie zapraszamy!

 

Salon Łazienek Kamgres                                                                                                    www.kamgres.pl

ul. Limanowskiego 95                                                                                                      biuro@kamgres.pl

91-329, Łódź       

biuro@kamgres.pl                                                                                

 tel/fax (42) 640 76 65

 

Comment