Serdecznie zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa remontowe, budowlane, indywidualnych wykonawców, architektów, projektantów wnętrz jak również wszystkich zainteresowanych współpracą w ramach której oferujemy szeroki asortyment produktów łazienkowych jak również budowlanych materiałów wykończeniowych. Ponadto, firma Kamgres oferuje profesjonalną i szybką obsługę, jak również bezpłatny transport na terenie Łodzi przy zakupie powyżej 800zł brutto.

Co zyskujesz na współpracy z nami ?

 

  • Dostęp do produktów łazienkowych, budowlanych materiałów wykończeniowych, chemii budowlanej
  • Bezpłatny transport towaru na terenie całej Łodzi
  • Uczestnictwo w szkoleniach technicznych
  • Nieograniczony dostęp do katalogów informacyjnych
  • Upominki, gadżety, próbniki i wiele innych...

 

 

Wspólne projektowanie

 

Zapraszamy do wspólnego projektowania Państwa łazienek. Wizualizację projektu graficznego otrzymują wszyscy klienci, którzy dokonali zamówienia w firmie Kamgres w oparciu o zasady funkcjonowania programu. W innym przypadku, przygotowanie projektu graficznego dla osób, które nie dokonują zakupów w salonie łazienek firmy Kamgres wynosi 400zł netto wzwyż, w zależności od wielkości łazienki.

Nasze projekty powstają w oparciu o program do projektowania i wizualizacji łazienek CAD Decor Paradyż. Jest to kompleksowy program do projektowania łazienek oraz wnętrz, w których do aranżacji użyto płytek ceramicznych. Aplikacja pozwala na dowolne kształtowanie przestrzeni z użyciem płytek ceramicznych, oferuje pełną wycenę projektowanego wnętrza, komplet dokumentacji technicznej dla wykonawców projektu oraz kupującego płytki. Dodatkowo, system umożliwia zamieszczanie i wycenę ceramiki, armatury jak również elementów uzupełniających.